Motif Pattern Resin Işınlı Model Reçinesi

İmplant transfer parçası sabitlemede, Oturmayan balanslı protezlerin ve Barların yeniden sabitlenmesinde, İmplant guide hazırlanmasında kullanılır.

* Jel ve macun kıvamı sayesinde hassas çalışma imkanı sunar

* UV ışıkla (Kompozit Led Tabancası)400-500 nm arası dalga boyunda sertleşir

* Malzeme konulan yerde kalır, akmaz, uygun kıvamlıdır.

* Kendi şırıngası ile doğrudan kullanılır.

Sedef Gıngıva Barrier Dişeti Bariyeri

Sedef, ışık yansıtıcı ve yüzeye pasif tutunan ışıkla kürlenen bir reçinedir. Dimetakrilat bazlı olmasından dolayı uygulandığı yüzeyi diğer kimyasallardan korumasının yanında, andırkat ve diş aralarından kolaylıkla sökülebilir. Yeşil renkte olmasından ötürü gingiva ve dişten kolaylıkla ayırt edilebilir.

Arasta Işınlı Basplak Light Cure Custom Tray Resin

Arasta LC plaka formu verilmiş, üst ve alt çene modellemesinde kullanılan bir reçinedir. Total prostetik ve kron&köprüde kişisel kaşık yapımında kullanılır. Ayrıca basplak ve ısırma kaydı yapımında da kullanılır. Ürün kullanıma hazır ve kolay şekillendirilebilir haldedir. Arasta LC oda sıcaklığında güneş ışığında polimerleşir, halojen veya UV ışık altında daha hızlı polimerleşir. Kişisel kaşıklar polimerizasyonun hemen ardından kullanılabilir 

Zaferan Blokaj Reçinesi Blockout Resin

Zaferan dimetakrilat bazlı, jel kıvamında, renklendirilmiş, ışıkla polimerleşen blokaj reçinesidir. Zaferan beyazlatma plağı, alçı model tamiri, flor kaşığı yapımı, teleskop protezi yapımında, andırkat blokajı, geçici hareketli bölümlü protez yapımı ve güdüklerin birleştirilmesi gibi dental laboratuar çalışmalarında kullanılması amacıyla tasarlanmıştır.