İade almaya uygun olmak için, öğenizin aldığınız koşulla aynı durumda, kullanılmamış, etiketli ve orijinal ambalajında ​​olması gerekir. Ayrıca makbuza veya satın alma belgesine ihtiyacınız olacaktır.

İade başlatmak için ilker.cirik@dokuzkimya.com.tr adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. İadeniz kabul edilirse, size bir iade gönderi etiketi ile paketinizi nasıl ve nereye göndereceğinizle ilgili talimatlar göndereceğiz. Önce iade talebinde bulunmadan bize geri gönderilen ürünler kabul edilmeyecektir.

Herhangi bir iade sorunuz için ilker.cirik@dokuzkimya.com.tr adresinden her zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Hasarlar ve sorunlar
Lütfen siparişinizi aldıktan sonra inceleyin ve ürün kusurlu, hasarlıysa veya yanlış ürün aldıysanız derhal bizimle iletişime geçin, böylece sorunu değerlendirebilir ve düzeltebiliriz.


İstisnalar / iade edilemeyen ürünler
Bozulabilir ürünler (yiyecek, çiçek veya bitkiler gibi), özel ürünler (özel siparişler veya kişiselleştirilmiş ürünler gibi) ve kişisel bakım ürünleri (güzellik ürünleri gibi) gibi belirli türdeki ürünler iade edilemez. Ayrıca tehlikeli maddeler, yanıcı sıvılar veya gazlar için iade kabul etmiyoruz. Ürününüzle ilgili sorularınız veya endişeleriniz varsa lütfen iletişime geçin.

Maalesef indirimli ürünler veya hediye kartlarının iadelerini kabul edemiyoruz.

İstediğinizi aldığınızdan emin olmanın en hızlı yolu, sahip olduğunuz ürünü iade etmek ve iade kabul edildiğinde, yeni ürün için ayrı bir satın alma işlemi yapmaktır.

Geri ödemeler
İadenizi alıp inceledikten sonra sizi bilgilendireceğiz ve geri ödemenin onaylanıp onaylanmadığını size bildireceğiz. Onaylanırsa, orijinal ödeme yönteminize göre otomatik olarak geri ödeme alırsınız. Lütfen bankanızın veya kredi kartı şirketinizin de geri ödemeyi işleme koyup göndermesinin biraz zaman alabileceğini unutmayın.